9 Kwiecień 2020      Imieniny obchodzą: Maria, Marceli, Dymitr

Grupa przestępcza i narkotyki w Milton Keynes

Grupa przestępcza i narkotyki w Milton Keynes - 440

 

26-letni mężczyzna został skazany na sześć lat więzienia za dystrybucję narkotyków klasy A.
Policja znalazła przy nim narkotyki wartości £17K. Został on skazany po tym, gdy odkryto, że dowodził grupą przestępczą działającą w Milton Keynes.


Czytaj więcej...

UEFA want MK Dons and their League One rivals to finish the 2019/20 season.

mk donsUEFA napomniała federację EFL, by nie kończyć sezonu 2019/20. Europejska Unia Piłkarska jest pełna nadziei, że sezon League One będzie mógł być kontynuowany od początku lipca. W liście wystosowanym do bardzo wielu federacji, lig i stowarzyszeń piłkarskich wskazano, by nie anulować sezonu pomimo ogromnego chaosu związanego z pandemią.


Czytaj więcej...

Robot w Milton Keynes

robot in the MK - 440

Czy widziałeś małe białe skrzynki jadące po Central Milton Keynes i zastanawiałeś się, co robią i skąd pochodzą?
Nie lękaj się, nie pochodzą z kosmosu! Są one dziełem firmy o nazwie "Starship Technologies", której celem jest zrewolucjonizowanie lokalnych dostaw. Ich roboty zaprojektowano w Estonii i przywieziono do CMK na próbę.


Czytaj więcej...

Nowe przeznaczenie lodowiska Planet Ice w Milton Keynes

lodowisko w mk - 440

Źródło: www.miltonkeynes.com

Lodowisko Planet Ice w Milton Keynes będzie wykorzystane dla potrzeb walki z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. W zależności od potrzeb będzie ono pełniło rolę tymczasowego szpitala lub kostnicy. 


Czytaj więcej...

Czy warto nosić maseczki?

maseczki 440

W przestrzeni publicznej ciągle "rzucane" jest pytanie: Czy warto nosić maseczki?
Noszenie maseczek przez wszystkich ma głęboki sens. Choćby w Chinach i sąsiadujących z Polską Czechach zalecono noszenie maseczek celem przerwania łańcucha zakażeń.


Czytaj więcej...

Koronawirus: nowe zasady dotyczące pozostania w domu i trzymania się z daleka od innych

coronavirus 440 - stay home - 440

Najważniejszym działaniem, jakie obecnie powinniśmy podjąć, żeby walczyć z koronawirusem, jest pozostanie w domu. To może sprawić, że uratujemy czyjeś życie i wesprzemy NHS.
Każdy może zarazić koronawirusem i w związku z tym brytyjski rząd wprowadził nowe zasady, które obowiązują od teraz i na dzień dzisiejszy- będą obwiązywały przez najbliższe trzy tygodnie.


Czytaj więcej...

Brytyjski Rząd wprowadził restrykcyjne reguły walki z koronawirusem

boris johnson - 440

I w końcu także brytyjski rząd wprowadził restrykcyjne reguły walki z koronawirusem.

Nadszedł czas, że i brytyjski premier Boris Johnson zrozumiał, iż to jedyna możliwie skuteczna droga do skutecznego stawienia czoła pandemii.


Czytaj więcej...

Wytyczne dotyczące dystansowania społecznego dla wszystkich osób przebywających w Wielkiej Brytanii oraz w celu ochrony osób starszych oraz osób o podwyższonym ryzyku

350

Informacje ogólne i zakres wytycznych
Informacje przeznaczone są dla całego społeczeństwa. Zawierają one porady dotyczące środków dystansowania społecznego, które powinny być stosowane do zmniejszenia kontaktów pomiędzy ludźmi w celu ograniczenia liczby zakażeń koronawirusem (COVID-19). Przeznaczone są dla osób mieszkających we własnych domach z dostępem do dodatkowej pomocy ze strony znajomych, rodziny lub opiekunów, a także dla osób bez dostępu do takiej pomocy. Osoby mieszkające w domach opieki mogą się zapoznać z odpowiednimi wytycznymi.
Osobom o podwyższonym ryzyku ciężkiego przebiegu choroby w wyniku zakażenia koronawirusem (COVID-19) zaleca się szczególnie rygorystyczne stosowanie poniższych środków dystansowania społecznego.


Czytaj więcej...

Jazda na poczwórnym gazie !!!!

alkohol - 440

50-letnia mieszkanka Milton Keynes jechała autem pod wpływem alkoholu, co ciekawe przekraczając normę dopuszczalną przez przepisy ruchu drogowego w Anglii aż czterokrotnie. 

Sąd przyznał za to wykroczenie drogowe karę pozbawienia wolności na dziesięć tygodni.


Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Baner MK - niebieski - 330

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
5,1813
5,0787
EUR
4,5725
4,4819
CHF
4,3204
4,2348
USD
4,1888
4,1058
Zaktualizowano 2020-04-08

Fotogaleria