4 Maj 2025      Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika

Kolejny popularny sklep będzie zamknięty w centrum MK

soletrader - 440

Kolejny znany sklep ma zostać zamknięty w centrum Milton Keynes. Soletrader zamyka osiem z trzydziestu siedmiu sklepów w całym kraju, a jednym z tych, które zostaną zamknięte będzie sklep usytuowany w Milton Keynes.
Twinmar Limited, spółka zarządzająca Soletrader złożyła prośbę, by zlikwidować/zrestrukturyzować Soletrader. Likwidatorzy przejęli zarządzanie Soletrader w zeszłym miesiącu.


Strona internetowa działa jak dotychczas i prowadzi swoją działalność autonomicznie, bez żadnych zakłóceń. Spółka przekazała, że wprowadzenie tych rozwiązań było nieodzowne i tylko w ten sposób można było ją uratować.
To awaryjne rozwiązanie sprawi, że Twinmar Group będzie mocniejszym podmiotem na rynku w rzeczywistości po pandemii koronawirusa.
Marcel Bordon, dyrektor Twinmar Group stwierdził, że spółka nie stawiała nigdy czoła w przeszłości tak poważnym problemom.
Wśród innych sklepów, które znalazły sięw bardzo trudnej sytuacji w wyniku pandemii są: Laura Ashley, Debenhams, Monsoon Accessorize, Cath Kidston, Quiz i brytyjskie ramię Victoria Secret.

-------------

Another popular store to close down permanently at Milton Keynes city centre.

Soletrader is closing eight of its thirty seven stores nationally, and Milton Keynes is one of them which are going to be closed.
The move comes after Soletrader's parent company Twinmar Limited placed it into a creditors' voluntary liquidation.
Liquidators were appointed last month and Soletrader's assets have been bought.
The Soletrader website, which operates as a separate business will not be affected and will run as usual.
The retailer's brands - Soletrader and Sole will not be affected by the liquidation.
The company said it had to make this move and implement these urgent measures to make sure business is secure.
This necessary action will place the Twinmar Group in a stronger position for a post-Covid future.
Twinmar director Marcel Bordon said that store has never experienced anything like this very challenging pandemic never before in its history.
Other shops that have enetered insolvency during coronavirus lockdown include Laura Ashley, Debenhams, Monsoon Accessorize, Cath Kidston, Quiz and Victoria's Secret's UK arm.

/BR/
14.07.2020 Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

Fotogaleria

ARTYKUŁY PROMOWANE

„Kobiety, stawiajmy zdrowie na pierwszym miejscu – udział w badaniu przesiewowym piersi może uratować życie”
informacja prasowa - 25.04.2025 - 330
Jesteśmy czymś więcej niż tylko jednostkami – tworzymy potężną społeczność matek, córek, sióstr i przyjaciół, związanych wspólną podróżą przez życie. W zgiełku codziennych obowiązków łatwo zapomnieć, jak ważne jest, by stawiać zdrowie na pierwszym miejscu. Jednak razem możemy być silne, wspierać się nawzajem i zadbać o nasze zdrowie.
 
Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących rodzajów raka w Wielkiej Brytanii, a szansa na jego zachorowanie wzrasta wraz z wiekiem. Ale oto dobra wiadomość: regularne badania przesiewowe piersi są kluczową bronią w naszym arsenale przeciwko tej chorobie. Potrafi zidentyfikować raka na wczesnym etapie – często jeszcze zanim stanie się widoczny lub wyczuwalny – co każdego roku ratuje około 1300 ludzkich istnień w Wielkiej Brytanii. To nie tylko liczby. To może być kluczowa różnica między możliwością leczenia a złamanym sercem Twoich bliskich.
Animacja NHS England

04.05.2024 - 330

Animacja NHS England wyjaśnia, w jaki sposób pracownicy służby zdrowia w lokalnej przychodni mogą pomóc Ci uzyskać odpowiednią opiekę, gdy jej potrzebujesz. Oprócz wizyty u lekarza rodzinnego lub pielęgniarki, możesz otrzymać propozycję wizyty u farmaceuty, specjalisty zdrowia psychicznego, ratownika medycznego, fizjoterapeuty lub pracownika opieki środowiskowej, w zależności od konkretnego problemu medycznego. Udostępniamy ten film za pośrednictwem pracowników służby zdrowia oraz organizacjom dedykowanych społecznościom.


Rządowa Kampania „Stop! Pomyśl, czy to nie oszustwo” – Nowa Odpowiedź na Epidemię Oszustw w Anglii i Walii

Polish-Offer-Alice-330  04.04.2024

Dane pokazują, że oszustwa stanowią około 38% wszystkich przestępstw w Anglii i Walii. Szacuje się, że 1 na 17 osób dorosłych padło ofiarą oszustwa w okresie od września 2022 do września 2023 r. To właśnie z tego powodu rząd uruchomił akcję „Stop! Pomyśl, czy to nie oszustwo” (ang.Stop! Think Fraud”), nową, ogólnokrajową kampanię przeciwko oszustwom, która zachęca do zatrzymania się i zastanowienia, czy nie mamy do czynienia z oszustwem, zanim podejmiemy jakiekolwiek działania.