16 Styczeń 2021      Imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard

Zaginiony chłopiec znaleziony bezpieczny i zdrowy.

police-440

Zaginiony chłopiec z Milton Keynes odnalazł się na szczęście cały i zdrowy. Policja z MK podziękowała lokalnej społeczności za ogromne zaangażowanie w odnalezienie 14-letniego chłopca, którego bardzo szybko udało się znaleźć.


To pokazuje jak istotna jest społeczność, która dba i nawzajem sobie pomaga. Henry King z Bletchley wyszedł w poniedziałek ze swego domu. Policja zaapelowała o pomoc do lokalnych mieszkańców w okolicach lunchu we wtorek. W ciągu dwóch godzin chłopca zdołano odnaleźć. Policja w wydanym oświadczeniu zauważyła: "Henry King został przez nas zlokalizowany. Jest bezpieczny i ma się dobrze. Pragniemy wyrazić wdzięczność społeczności za ogromną pomoc w odnalezieniu chłopca."

Była to już dziewiąta osoba, która zaginęła w Milton Keynes od czasu, gdy rządzący wprowadzili w kraju spore obostrzenia. Wszystkie dziewięć osób zostało odnalezione.

------------------------

Missing boy from Milton Keynes is found safe and well. MK police have thanked the public for their big effort and help in finding a missing 14-year-old boy very quickly. It shows importance of the community, which cares so much. Henry King from Bletchley had dissapeared on Monday from his home. Police appealed to the members of the local community on Tuesday lunchtime and within two hours boy was found. Police have said: "Henry King has now been located safe and well. We want to thank public for their help."

It was the ninth missing person in Milton Keynes since lockdown measures have been by the government. All nine people have been found safe and well.

/BR/

28.04.2020 Milton Keynes

Baner MK - niebieski - 330

ARTYKUŁY PROMOWANE

Informacja prasowa NHS - Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

pomoc psyhologa - 330

NHS zachęca osoby, które martwią się o swoje zdrowie psychiczne do szukania pomocy

Office of National Statistics (ONS) podaje, że prawie co piąty dorosły doświadczył jakiejś formy depresji w trakcie trwania pandemii, a u prawie jednego na ośmiu rozwinęły się umiarkowane lub ciężkie objawy depresji.


Infolinia NHS 111 - pomoc w przypadku konieczności pilnej pomocy lekarskiej

nhs - 111 - 330

Kiedy wydaje Ci się, że powinieneś zgłosić się na pogotowie, zatrzymaj się i pomyśl NHS 111.

Pracownicy linii NHS 111 pomogą Ci od razu. A jeśli będziesz pilnie potrzebować dalszej konsultacji, szybko umówią cię na bezpieczną wizytę.


Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia - #YouAreNotAlone - Nie Jesteś Sama

Social media hero static - Facebook PL copy - 330

Jeśli żyjesz z kimś, kto znęca się nad Tobą psychicznie lub fizycznie, sprawia, że się boisz, pamiętaj, że możesz otrzymać wsparcie i pomoc. Więcej informacji na temat dostępnej pomocy, znajdziesz tutaj: www.gov.uk/domestic-abuse  . #YouAreNotAlone, #NiejesteśSama 


Wielka Brytania rozszerza program szczepień przeciwko grypie, aby chronić więcej osób przed wirusem grypy

FlueVaccine HUHY Logo Bluev3 CMYK - 330

Wielka Brytania rozszerza program szczepień przeciwko grypie, aby chronić więcej osób

• Program szczepień przeciw grypie jest dostępny dla osób, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby, obejmuje kobiety w ciąży, osoby starsze i osoby z chorobami przewlekłymi
• Szczepionkę, oferuje się również dzieciom w wieku od 2 do 11 lat, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się grypy na inne osoby, które mogą być bardziej narażone na jej niebezpieczny przebieg


Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
5,1692
5,0668
EUR
4,5881
4,4973
CHF
4,2555
4,1713
USD
3,7865
3,7115
Zaktualizowano 2021-01-15

Fotogaleria