5 Czerwiec 2020      Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria

Coronavirus update MK

pobrane 2

David Qin, mieszkaniec Milton Keynes, który obecnie utknął w Chinach, twierdzi, że mieszkańcy MK i Wielkiej Brytanii nie posiadają właściwej wiedzy o koronawirusie, przekazywanej przez media i władze.

To jest bardzo poważny temat i chiński biznesmen, mieszkaniec Milton Keynes uważa, że pokazywany jedynie w części na Wyspach.


Obawia się, że rząd brytyjski nie pokazuje z właściwej perspektywy tego groźnego wirusa, który tak szybko rozprzestrzenia się, stanowiąc spore zagrożenie.

Jego rodzina przebywa w MK. Dawid Qin zastanawia się nad tym, by zamiast w szkole jego dziecko uczyło się samo w domu, zapobiegawczo przed wirusem.

Istnieje poważne zagrożenie, że koronawirus bardzo znacząco rozprzestrzeni się w najbliższych tygodniach.

Według chińskiego biznesmena raporty na temat wirusa w Chinach różnią się diametralnie od tych, które przeczytać czy pooglądać można w Europie, czy w Wielkiej Brytanii.

W ostatnich dniach brytyjski premier Boris Johnson w swoim planie działania na wypadek pandemii stwierdził, że koronawirus dotknąć aż 80% populacji w szczytowym okresie.

-------------------

David Qin, MK resident, who is stuck in China at the moment, claims that people of MK and UK aren't told the whole truth about coronavirus.

It's a very alarming subject and it seems to be covered only partially according to Chinese businessman - Milton Keynes resident.
Mr Qin, 54 is worried that UK government are not publicising the big picture and the whole truth over this rapidly spreading virus.

His family is still at home in MK, but he seriously thinks to take his child out of school and provide him with self study instead.
There are big concerns that virus will spread quicker and much closer in the weeks to come.

David Qin thinks that people in the UK aren't informed how serious this virus actually is.
He thinks that the media reports over in Europe and in UK are different to the ones in China and they don't seem to show full perspective.

PM's Boris Johnson action plan states that virus at his peak could possibly affect 80% of UK's population.

Ref: MK Citizen.

/BR/

Coronavirus Generic - 440

Baner MK - niebieski - 330

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
4,9846
4,8858
EUR
4,4724
4,3838
CHF
4,1405
4,0585
USD
3,9689
3,8903
Zaktualizowano 2020-06-05

Fotogaleria