16 Czerwiec 2019      Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

Przyszłość w MK

Milton Keynes

jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów miejskich w Wielkiej Brytanii i w 2031 roku ma stać się jednym z 15 największych miast w tym kraju.

W okresie od 1981 do 2007 roku liczebność mieszkańców Milton Keynes wzrosła o 84%, dla porównanie w tym samym czasie populacja Wielkiej Brytanii wzrosła zaledwie o 8%. Szacuje się, że do roku 2051 w Milton Keynes swoje miejsce zamieszkania ma znaleźć ponad 257 tys. osób (liczba ta nie uwzględnia napływu emigrantów).

przyszo2

Druga faza ekspansji Milton Keynes rozpoczęła się po roku 2007.Obecny poziom rozwoju miasta jest na tyle wysoki, że może ono konkurować gospodarczo i kulturalnie z innymi miastami w Europie i na całym świecie.


Rozwój Milton Keynes stał się siłą napędową gospodarki w regionie. 1 mld funtów prywatnych inwestycji w ostatniej dekadzie przekształciło to miejsce w świetnie zorganizowany, nowoczesny ośrodek miejski z teatrem, muzeami oraz miejscami rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Świetna infrastruktura drogowa i kolejowa oraz pro-ekologiczne rozwiązania dodatkowo umacniają dobrze ugruntowaną pozycję tego miasta w UK, a niewielka odległość od stolicy kraju jest dla wielu argumentem przeważającym w podjęciu decyzji o zamieszkaniu w tym właśnie miejscu. Liczba nowopowstających osiedli mieszkaniowych jest najlepszym faktorem rozwoju Milton Keynes.

przyszo

MK to idealne miejsce do mieszkania i do pracy oraz do wypoczynku (czynnego i biernego również) ze świetnymi perspektywami na przyszłość.

Portale partnerskie

bedford160-81jpg

luton160-81

Fotogaleria