3 Grudzień 2021      Imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery

LEPSZA PRACA NOWE KWALIFIKACJE - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BEZPŁATNYM DORADZTWIE ZAWODOWYM W WIELKIEJ BRYTANII

LEPSZA PRACA NOWE KWALIFIKACJE - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BEZPŁATNYM DORADZTWIE ZADoradcy pracujący w zespole doradztwa zawodowego National Careers Service są wysoce wykwalifikowani i przygotowani do świadczenia profesjonalnych porad, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, naszym celem jest udzielanie pomocy i wsparcia w podejmowaniu właściwych decyzji przy obieraniu kierunku kształcenia oraz drogi zawodowej.- informuje POLEMI.co.uk


Oferujemy także usługi doradztwa zawodowego osobom, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Jeżeli język angielski jest nadal dla Ciebie barierą umożliwimy Ci skorzystanie z porady zawodowej przy wykorzystaniu opcji nazywanej "trójstronną konferencją", podczas której, posługujący się językiem angielskim i polskim doradca będzie pełnił rolę tłumacza pomiędzy Tobą a doradcą zawodowym.

Poniżej znajdziesz wyszczególnione kluczowe obszary poradnictwa zawodowego, obejmujące zagadnienia w obrębie których chętnie udzielimy Ci pomocy oferując:

• Przedyskutowanie wszystkich możliwych opcji i zidentyfikowanie właściwego kolejnego kroku w Twojej karierze zawodowej, jak również edukacji, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i uwarunkowania.

• Analizę Twojej historii zawodowej, osiągnięć zawodowych i kwalifikacji jako bardzo ważnych czynników, mogących mieć wpływ na podjęcie właściwej decyzji.

• Pomoc w zidentyfikowaniu posiadanych przez Ciebie umiejętności, mocnych stron i zainteresowań oraz w określeniu w jakim stopniu mogą one być wykorzystane w wybranym przez Ciebie zawodzie.

• Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję w związku ze zmianą kariery zawodowej, tak by Twoje kwalifikacje były wykorzystane na odpowiednim poziomie.

• Sugerujemy jak można radzić sobie z pojawiającymi się barierami i trudnościami podczas zdobywania nowych kwalifikacji i wykształcenia, takich jak organizowanie opieki nad dziećmi w trakcie Twojej nauki, czy też pomoc w znalezieniu dofinansowania do wybranego kursu, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

• Proponujemy omówienie i analizę strategii poszukiwania pracy, jak również dajemy wskazówki mające na celu pomoc w znalezieniu pracy w posiadanym już przez Ciebie zawodzie. Oferujemy również pomoc w napisaniu profesjonalnego CV, które jest kluczowym elementem w poszukiwaniu zatrudnienia, jak również dajemy wskazówki jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Jeśli potrzebujesz porady, wsparcia w podejmowaniu zawodowych decyzji a tym samym decyzji życiowych, zapraszamy do naszego serwisu. Z doradcami na polskiej infolinii możesz porozmawiać dzwoniąc na numer 0800 093 1114 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00.

Nasza porada jest darmowa, niezależna i poufna.

National Careers Service

Źródło: POLEMI.co.uk - polski portal w UK ( Ogłoszenia i Praca)

 

Fotogaleria