5 Czerwiec 2020      Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria

Reklama

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Polska Przychodnia

Kontakt: Rejestracji Kliniki
Ulica: 482-484 Liverpool Road
Kod Pocztowy: M307HZ
Miasto: Eccles
Lokalizacja:
Telefon: 07955280690
Fax: 01617071983
Dni pracujące:
  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

ogólnie dostępne Usługi Medyczne

Nasi lekarze i specjaliści służą Państwu pomocą i poradą. Dla zapewnienia jak najpełniejszej i najlepszej diagnostyki jak również dla skuteczności szczepień oraz leczenia nasza Klinika oferuje następujący zakres usług medycznych i konsultacyjnych

Stomatologia, protetyka, implanty oraz chirurgia

W Polskiej Klinice w Manchesterze na Eccles, otrzymacie państwo najbardziej kompleksowy wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej. Nasi specjaliści zajmują się diagnostyką, leczeniem zachowawczym, konsultacjami, protetyką, implantologią oraz ortodoncją.

Psychiatria i Psychologia

Poradnia psychoterapeutyczna to główny składnik uzupełniający elementy poradni rodzinnej oferowanej w naszej przychodni. Do czego można wykorzystać naszą poradnię? Czy czuję się źle ze sobą czy może z otoczeniem… a może z pracą? Być może po prostu muszę z kimś porozmawiać kto pomoże mi rozwiązać problemy w domu, szkole albo w pracy…

Pediatria i Laryngologia dzieci i drosłych

w zakresie diagnostyki i leczenia w tym również operacyjnego, chorób nosa, uszu, jamy ustnej,  gardła i krtani zarówno u dzieci jak i osób dorosłych dysponujemy zarówno sprzętem jak i specjalistami z zakresu laryngologii oraz pediatrii

Logopedia

Usuwanie wad wymowy, nauczanie mowy (mówienia i rozumienia) w przypadku jej braku lub utraty, usuwanie zaburzeń głosu, usuwanie trudności w nauce czytania i pisania. Logopedia jest również nauką pozwalającą na korektę wad wymowy np. seplenienie, problemów z wymawianiem zgłosek ‘ER’ „SI’ ‘CI’ itp.

Ortodoncja i leczenie wad zgryzu

Skutecznie przeprowadzone leczenie ortodontyczne dorosłych pacjentów zapewnia: - poprawę wyglądu i samopoczucia, a przez to większą pewność siebie - łatwiejsze oczyszczanie zębów, co zmniejsza skłonność do próchnicy, odkładania się kamienia nazębnego i parodontozy - poprawa jakości żucia, co ma bezpośredni wpływ na pracę przewodu pokarmowego - opóźnienie się starzenia twarzy - poprawa wymowy - likwidacja dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz związanych z tym dolegliwości bólowych głowy - swobodny, pełny uśmiech.

Wygładzanie Zmarszczek Metodą Ostrzykiwania Botoksem

Każdy zabieg jest poprzedzony pełnym medycznym wywiadem oraz obszernym wyjaśnieniem działania środka. Wystąpienie komplikacji po zabiegach jest znikome i raczej mało prawdopodobne. Jednakowoż podejmujemy wszelkie możliwe środki ostrożności.

Rezonans Magnetyczny

Wykonujemy USG ginekologiczne oraz skany rezonansu magnetycznego całego ciała

Medycyna Rodzinna

W ostatnich latach wzrosła liczba chorób, którym możemy skutecznie zapobiegać poprzez szczepienia ochronne. Zarówno szczepienia obowiązkowe (bezpłatne) jak i zalecane (płatne) są niezmiernie ważne – chronią przed chorobami zakaźnymi, które mogą być bardzo groźne zdrowia, a nawet życia człowieka. Większość szczepień można otrzymać ramach publicznej służby zdrowia, ale jeżeli komuś nie odpowiadają terminy i brak możliwości zbadania dzieci przed podaniem szczepionki, oferujemy prywatne podanie szczepionki wraz z badaniem lekarskim dla dzieci (jest ono obowiązkowe) oraz dla dorosłych (jest dobrowolne).

Ginekologia i Położnictwo

Ginekologia oraz położnictwo to dwa obszary medycyny którymi zajmują się u nas dwaj lekarze specjaliści oraz dwie położne. W ramach wizyt pacjentki mogą mieć wykonane badania ginekologiczne, skany USG, konsultacja, pobrany wymazy do badań, KTG i wiele innych procedur diagnostycznych. Lekarze wystawiają recepty i zaświadczenia do pracy i dla lekarzy GP.

Andrologia, urologia i seksuologia

Najczęstszymi dolegliwościami z którymi zgłaszają się pacjenci to problemy z zaburzeniami płodności (najczęściej kierują ginekolodzy partnerów swoich pacjentek), zaburzenia erekcji (często kierują partnerki pacjentów), zaburzenia związane z niskim poziomem hormonów płciowych – w tym przypadku pacjenci nie maja często kogoś, kto by ich skierował i często leczeni są tylko z powodu objawów np. depresji, potów nocnych itd.

Located in: Przychodnie | Dentyści